Hakkımızda

Saby Çorap 1994 yılında çorap üretimine başladı. Her geçen gün kendini teknolojik gelişmeleri takip ederek yenileyen firmamız şu an en son gelişmiş teknoloji bilgisayarlı makineler ve teknik donanımlı ve deneyimli kadrosuyla üretimine devam etmektedir. Atatürk havalimanına 15 dakika uzaklıkta bulunmaktadır.

Modern tesislerinde her türlü bay, bayan, çocuk, bebe çorapları ve külotlu çorap üretebilecek altyapı, teknik donanım ve alanında uzman ve teknik personele sahip olan firma başta Fransa ve İtalya olmak üzere Avrupa ülkelerine ihracat yapmaktadır. Yurtiçinde ve yurtdışında önde gelen firmalara mal temin eden firmamız kaliteyi, estetiği ve müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiştir.

Firmamız konfeksiyon, yıkama ve paketleme bölümünü kendi bünyesinde bulundurmaktadır. Dolayısıyla Üretimimizin her aşaması firmamızda gerçekleşmekte, üretim esnasında daima ürün kalitesi kontrol edilmekte ve kalite ve estetiğe büyük özen gösterilmektedir. Firmamız uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve uzman kadrosuyla sektörün ihtiyacına uygun ve kaliteli çorapları uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Firmamız her zaman müşterilerine alternatif ürünler sunmaktan mutluluk duyar. Kendi koleksiyonlarının yanında müşteri koleksiyonlarına da büyük önem veren firmamız dünya çorap piyasasını ve modasını takip ederek müşterilerine yeni ürünler sunar.

Sosyal Sorumluluğumuz;

İşçi haklarını koruyoruz. Onların güvenli ve insani koşullarda çalışmasına ve yaşamlarını sürdürmesine yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Adil yaşam ücreti uygulaması, çocuk işçiliğinin önüne geçmek ve insanları zorla çalıştırmamak kurallarımız arasındadır.

Görüşleriniz bizim için değerli. Her türlü öneri ve şikayetiniz için bize sukru@sabysocks.com adresinden ulaşabilirsiniz.