Tasarım

Çorap Örme

Dikişsiz Çorap

Yıkama

Depolama

Kalite Kontrol

Tasarım

Koleksiyon çalışmalarımız tecrübeli desinatörler tarafından yapılmaktadır. Doğanın renklerini ve güzelliklerini koleksiyonlarımıza yansıtarak müşterilerimize talep etmiş oldukları özel istekler ile numune çalışmaları halinde sunmaktayız.

Çorap Örme

Son teknoloji LONATI tek silindir ve çift silindir çorap örme makineleri ve LONATI SbyS makineler ile Numuneler müşterilerimiz tarafından onaylandıktan sonra bu bölümde üretime geçilir.

Yıkama

Yıkama alanında öncü marka makinelerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu tüm yıkama işlemlerini fabrikamızda yapmaktayız. İstekleriniz doğrultusunda antibakteriyel Sanitized, Aegis, Purista, Aloe Vera ve Silikon yıkama sunabiliriz.

Depolama

ERP sistemi ile ham madde deposunda sipariş ihtiyacını, depoda bulunan ürünlerin sayısını ve ürünlerin adresleme işlemleri sağlanmaktadır.

Kalite Kontrol

Yüksek kaliteye sahip ürünler sunabilmek için tüm üretim proseslerinde kalite kontrol ekiplerimiz tarafından tüm üretim prosesleri çeşitli kalite kontrollerden geçirilir. Bu kalite kontrolleri sayesinde üretilen çorapları iplikten nakliyeye kadar her aşamada detaylı bir şekilde incelenmekte, gerekli tüm ürün güvenlik standartlarını sağlamakta ve ayrıca ürün kalitesini sürekli olarak iyileştirmektedir.

TOP